Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

filtre

vamp_betl

As 1 Üye
ben pazartesi günü filtre alacağım.akvaryum için daha sonra para biriktireceğim şu an plastik dikdörtgen kutuda besliyorum.ısıtıcısı kuru alanı var.filtre eksikti onu da harçlığımla alacağım.nasıl bir filtre önerirsiniz??

mailto:/AKVARYUM-MOTORU-ATMAN-HF-0100-SELALE-FILTRE_W0QQidZZ33542547
bu iyi gibi ama.. Markası güzel.

Bence internetten değil de petshoptan almak daha iyi.Çünkü internetten yok kargo parası yok ok yok bu, ama petshoptan anında direk alıyorsun hatta belki sana indirim bile yapabilir.

merhabalar yine ben 4 yavrum için kaça kaç cm akvaryum yaptırmalıyım...:)

woswos' Alıntı:
Bence internetten değil de patshoptan almak daha iyi.Çünkü internetten yok kargo parası yok ok yok bu, ama petshoptan anında direk alıyorsun hatta belki sana indirim bile yapabilir.

Sanırım yanlışlıkla yazmışsınız petshop olarak düzenleyiniz.

Evet internetten alırsanız istediğiniz bir modeli alırsınız ama petshoplarda çok model olmuyor siz bilirsiniz.

o zaman ben petshoptakilere de bi bakıyım.düzgün birşey yoksa internetten alırım.yardım eden herkeze teşekkür ederim.

şelale fılıtre dedılerdı arkadaslar bana ıyısı ve kalıtelısıymıs :)

Kullanmadım ama bildiğim içine daha fazla malzeme koyabiliyorsunuz ve iç filtrelerden daha iyi temizleme açısından.

Şelale filtreler dış filtrelere göre ucuz, iç filtrelere göre hem daha kullanışlı daha uzun ömürlü hemde daha güzel bir görüntü sağlıyor akvaryum için. Eğer İstanbul'da oturuyorsanız Eminönü'nde mısır çarşısının yanında petshoplar var bir sürü ve çok uygun oradan bakmanızı tavsiye ederim.

eminönüne gittiğimde yenilerim.şu anda küçük bir iç filtre aldım.bir boru suyun dışında duruyor.baloncuk çıkartması için.ama çok gürültü çıkıyor öyle.aslında çok değil ama babam duyabilir.onu çıkartırsam yine de temizlermi suyu?

Hava borusunu mu ? Onu çıkarabilirsiniz.O balıklar içindir, balıklar için havayla suyu karıştırır.Ben de iç filtre kullanıyorum ve o boruyu çıkardım.Gerçekten de çok ses çıkarıyor.

Geri