Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Filtre

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar filtreyi kaç günde bir temizliyeceğimi bilmiyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Birde ben filtreyi yatay olarak kullanıyorum.Bir sorun teşkil eder mi?

Her ikisine de sen karar vereceksin çünkü akvaryumunun ne zaman kirlendiğini biz bilemeyiz baktın kirlenmeye başladı, e filtrenin de gözenekleri kapanmış temizlemen gereken zaman bu zaman işte.

Yatay olarak kullanmana gelirsek bu da senin karar vermen gereken bir şey en güzel nasıl temiz tutuyorsa akvaryumunu öyle koy. Şahsen ben yatay denedim ama alt kısımdan çekemediği için fayda göremedim tekrar dik konuma getirdim. (;

bende öyle gözlemledim ve genelde dik kullanılıyor.. temilziğe gelincede senin ufaklıkların temizliğine/pisliğine bağlı demem yeterli olacaktır sanırım:D

Teşekkür ederim.Yan koyduğumda kumlarıda çekmeye başladı o yüzden dik hale getirdim.

Geri