Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

fiyat hk.

mahmutcann

Bronz 5 Üye
bir adet 1.5 yaşında bir kaplumbağa için alacağım 100 litre akvaryum 1 adet ısıtıcı 1 adet dış filtre için adam 250 tl istiyor sizce uygunmu yoksa dandik ürünlermi aydınlatırsanız sevinirim.

Cvp: kaplumbağam sağlıklımı acil

markaları nedir. bu fiyata netten en iyileri alırsın.

çok pahalı diyor
marka larını yolla:33::133::148:

boşver derim bence kendin topla hem işin zevkine varırsın hep güvenin tam olur

akvaryumda dahil demişsin bende akvaryuma anladım. ekipmanlarda kesinlikle kalitesiz olanları söylemiş.

çok haklısınız ama aceleden markalarını soramadım ayrıca fazla vericek param yok arkadaşlar eğer bütceme uygun birşeyler söylerseniz sevinirim.

Internetten sıparıs et daha ucuza gelır senın ıcın

mahmutcann' Alıntı:
çok haklısınız ama aceleden markalarını soramadım ayrıca fazla vericek param yok arkadaşlar eğer bütceme uygun birşeyler söylerseniz sevinirim.

Isıtıcı olarak "Hydor" tavsiye ederim.Hem yatay hem de dikey kullanılabiliyor ve su içi elektrik şoku korumalıdır.

Geri