Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Forumdaki Düzeni Korumak

Zencefil

Bordo Bereli
Herkese merhabalar.

Bu konuyu forumda karşılaştığım ve bir türlü kesin bir çözüme ulaşamadığım için açıyorum.Lütfen 1-2 dakikanızı ayırıp okuyarak birazda olsa yardım edebilirsiniz.

Forumda bir konu açılıyor.Gerekli cevaplar veriliyor.Fakat sonrasında bazı üyeler saygısızca diğerine saldırıyor tabiri caizse.

Bir başka durum ise konu gayet güzel, fikir alışverişleri ile ilerlerken gelip bir üye ortaya çok alakasız bir soru soruyor.İşte o zaman konu bütünlüğü falan kalmıyor.

Araştırma yapmak için forumu kullananların durumunu ya da bir bilgi aklımıza takıldığında o konuya geri dönüp okumak istediğimizde ki durumu düşünün.Tam cevaplara ulaşacakken ya bir saygısızca tartışma ya da alakasız bir soru üzerinden başka bir konuya geçiş...

Ben, Tuba abla elimizden geldiği kadar konulara bakıp bu tip durumlarda gerekli işlemleri yapıyoruz.Ya saygısızca yazılmış mesajlar kaldırılıyor ya da farklı konu niteliğinde olanlar ise yeni konu haline getiriliyor.

İşte burada sizlerden yardım istiyorum.
Yazılan mesajların altında "RAPOR" butonu var.
mailto:/2460xzm.png

Butona tıkladığımızda aşağıda ki gibi bir ekran karşımıza çıkıyor.
mailto:/2pypzzo.png

Siz gerekçeyi yazıp yolladığınızda bizlerin ekranında da şu şekilde bir uyarı çıkıyor:
mailto:/nwd45g.png

Bize bu şekilde gelen raporlu konulara ulaşmamız ve gerekeni yapmamız daha kolay oluyor.

Forumda düzeni bozduğunu düşündüğünüz veya saygısızca mesajlar içeren, hakaret içeren mesajları bu şekilde bildirmenizi istiyoruz.

Amacımız elimizdeki bilgileri paylaşarak, herkesin görüşlerine saygılı olarak bu forumdan faydalanmak.
Eğer bu durumun tersine kullanıcılar varsa da onları aramızda barındırmayıp bu güzel ortamı bozmalarını engellemek.

Duyarlı olacağınızı düşünüp teşekkür ediyorum :)

Herkese iyi forumlar.
Sağlıklı kapluşlar :)

Cvp: Forumdaki Düzeni Korumak

Bilgilendirme İçin Teşekkürler.

Geri