Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

güvenilir mi ? Yardım..

Raphael-Michelangelo

Bronz 2 Üye
mailto:/product_info.php?cPath=9420_9028_1056&products_id=25096 bu filtreyi almayı düşünüyorum. Ama siteden daha önce alışveriş yapmadım hiç. Site güvenilir mi ? Güvenilir der iseniz hemen alacağım. Acil yorum..

Cvp: güvenilir mi ? Yardım..

Evet güvenilir , Hatta en güvenilir sitelerden birisi ayrıca sitemizin sponsorudur

Şimdiden Hayırlı Olsun :)

Raphael-Michelangelo' Alıntı:
mailto:/product_info.php?cPath=9420_9028_1056&products_id=25096 bu filtreyi almayı düşünüyorum. Ama siteden daha önce alışveriş yapmadım hiç. Site güvenilir mi ? Güvenilir der iseniz hemen alacağım. Acil yorum..
Aynısını bu siteden aldım. Sorunsuz.

Tetra tec lerde debi kaybı cok fazla ex700 maximum 400 litre debisi vardır. Teleskopakvaryumdan tetra ex 1200 litre 180 tl ye alabilirsiniz. Anadolu pet garantili. Onun da debisi 600-700 civarı cıkacaktır.

Almak istediğiniz ürünü işinizi görüyorsa sorun yok. Çünkü bahsettiğiniz site oldukça güvenilirdir. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Geri