Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Haber Bilgi Kaynağı

Haber Kaynağı Olarak Hangilerini Tercih Ediyorsunuz?

• Televizyon - Görsel Basın

Oy: 8 47.1%
  • Gazete - Yazılı Basın

Oy: 2 11.8%
  • İnternet Gazeteciliği - Web Sayfaları

Oy: 10 58.8%
  • Sosyal Medya - Twitter, Blogger

Oy: 5 29.4%
  • Cep Telefonu - Haber Paketleri

Oy: 1 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    17

eminemre

Bordo Bereli
Arkadaşlar gün geçtikçe haber alma, bilgi iletim hızı vs. bir çok şekilde gelişiyor. Siz genelde haberi hangi kaynaktan almayı tercih ediyorsunuz?

Cvp: Haber Bilgi Kaynağı

haber derken güncel haberlerse ben genelde sabahları fox tv de Fatih Portakalı izliyorum üslubu hoşuma gidiyor..

Özellikle Twitter birinci tercihim. Çoğu zaman basında yer almayan haberler oluyor. TV'den ise neredeyse 1-2 saat önce Twitter'da konuşulmaya başlıyor.

Ardından Kanaltürk haberleri seyrediyorum. Magazine yer vermeden her habere 3-4 dakika ayırarak en az 30-40 haber veriyor. Tavsiye de ederim. 18.15'te başlıyor.

Ben genelde İnternette haber sitelerine bakarım belirli baktığım bir kaynak yok.

benim aslında bu ara haberleri kaçırmamam lazım sınavda sorumluyuz güncel konulardan :(

Genellikle sosyal medya' yı tercih ediyorum. Geleneksel medyaya artık güvenemiyorum. En azından Sosyal Medyada bağımsız yazılar, makaleler v.s' ler var.

Genellikle evde olduğum zaman internet,dışarda olduğum zaman gazete haberleri ile ilgileniyorum.
İnternette kendi zevkinize ve tarafınıza uygun haberleri takip edebiliyorsunuz (bir sınırlama yok) ama Tv dünyasında gittikçe artan bir örgütleşme olduğu için bilgilene bileceğim haber sayısıda azalmış oldu(bir sınırlama var).

Evde, ofiste, sokakta, bakkalda, manavda, WC de ' Internet artık heryerde ' :)

Geri