Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hamstera yapılan kötülük :(

Raccolta

Altın 2 Üye
Bir hamster sitesine üye oldum ve bugün bir vahşeti gördüm. Bir *** tutmuş zavallı hamsterı öldürmüş, bunun fotoğraflarını da foruma koymuş! Fotoğraflarda küfür var.
İnanmıyorum masum bir hayvana nasıl zarar verebiliyor bunlar?! Belki insanlara kinlenebilirsin fakat o hayvancağız sana ne yaptı? Ha tutup bir de fotoğraflarını yayınlıyor. Olacak iş değil! Akıl hastası bunu yapan!

Cvp: Hamstera yapılan kötülük :(

Bu hayvanın çenesi ve dişleri kuvvetlidir. Acaba hayvan ısırdı mı? Can havliyle mi öldürdü? Ama her halükarda bilerek öldürülen bir hayvanın resmini yayınlamak kişinin sorunlu olduğunu gösteriyor.

Tam anlatmayayım ama ölü hayvanın üzerine yazılı kağıt koymuş. Yazdıklarından anlaşılıyor her şey. Öyle bir durum yok maalesef.

İnternet ortamında malesef böyle vahşice görüntüler oluyor. Bu insanlar genelde toplumda kabul görmeyen, kişilik bozukluğu olan ve bu aşırı uç hareketlerle ilgi çekmeye çalışan kişiler. Yazık, daha da zavallı duruma düştüklerinin farkında bile değilller.
Bizim hayatımızda hayvanlara hep sevgi olsun inşallah.

Yilan vb. canlilari besleyen insanlar icin bu cok normal olsa gerek, fareyi canli mi versek, yoksa duvara carpipta mi versek? tarzi diyaloglari insanin kanini donduran cinsten..

Geri