Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hangi köpek

Leydi-Korsan

Bronz 3 Üye
ben ya malta terieri yada beagle ikisinde hangisni olur sizce bahçeli bir evde yaşıyorum triplex

Cvp: hangi köpek

bence ikiside deil çünkü ikisinin kendine göre zorlukları var. malta terierleri şımarık ve bakımları çok zor .beagle ise eğitimi zor ve inatçı bir köpek ayrıca av köpeği olduğu içinde çok havlıyorlar en iisiz golden yada labrador edinin :smile:

Van kedisi tek gecerim.. Saka bir yana bencede golden alabilirsiniz; yada disi bir alman kurdu

bir köpeği sahiplenmeniz, onu sevmeniz için cins olması gerekiyorsa bence hiç bakmayın. barınaklarda acı çeken, eziyet edilen köpekler dururken cins köpek almak niyedir?

ben cede her köpek olur ama annem ve babam iksinden biri diyor

anarxia' Alıntı:
bir köpeği sahiplenmeniz, onu sevmeniz için cins olması gerekiyorsa bence hiç bakmayın. barınaklarda acı çeken, eziyet edilen köpekler dururken cins köpek almak niyedir?

Aynen. Katılıyorum...

Sefa beye tamamen katılıyorum.

Malta terrierini bilmem fakat Beagle çok hareketli ve koşma ihtiyacı olan bir köpek. Almadan önce ihtiyaçları karşılanabilir mi araştırılmalı.

Benim bir oğlum Border Terrier. Sokaktan buldum. Cins mi ?evet cins. Ama sokak köpeklerini çok daha akıllı buluyorum. Hani şu hangi cinse ait olduğu bilinmeyen kırma köpekler. Bir aydan da önce verdiğim mama unutulmamış, kaç gün önce karşılaştığımızda evime kadar getirdi.

Umarım sahipleneceğiniz canı para ile satın almazsınız.

Geri