Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hangi marka zeolit

n1clos4

Gümüş 3 Üye
arkadaşlar zeolitin markası onemli mi ? önemliyse bana 1 marka önerebilirmisiniz

Cvp: hangi marka zeolit

Marka pek önemli değil ama markasız kilo ile satılanlara da güvenmemek lazım. Fluval'ın "Amonyak Giderici" adı altında ürettiği zeolit Türkiye'de şimdiye kadar gördüğüm tek uzak doğu manşetli olmayan ürün. Ben Fluval alacaktım ama sipariş ettiğim sitede stoklarda kalmadığı için Çin malı bir tane almak zorunda kaldım.

Ben meadow pet marka zeolit kullanıyorum. Sanıyorum çin malı ama performansından memnunum. :)

Mert Bey, zeolit doğal bir gözeneli taştır ve mikro gözenekleri amonyak dahil bazı maddeleri bağlar. Filtrenin içine konulduğu zaman suyu berraklaştırması yanında suyun değerlerini de iyileştirir. :)

Geri