Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yanına kaplumbağa eklersem dövermi

goktug2003

Yeni Üye
Merhabalar 4.5 cm lik kaplumbağam var dişi yanına bir tanede aynı boyda bir tane de erkek kaplumbağa almayı düşünüyorum her hangi bir kavga huzursuzluk olurmu akvaryumda şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim

Kan testi harici bu boyda cinsiyet anlaşılmaz.

Hayvan ufak diğeri de emsal olmak kaydı ile alınabilir. Yavru iken uyum sağlama kolaydır.

En uyumlu hayvanlar arasında bile hır çıkar. Bu ilerleyen zamanda görülür. Hasar oranında farklılık görülür sadece. Ufak deri kızarıklıkları normaldir.

Yalnız şunu belirtmekte fayda var her hayvan maliyeti ikiye katlar.

Kan testi harici bu boyda cinsiyet anlaşılmaz.

Hayvan ufak diğeri de emsal olmak kaydı ile alınabilir. Yavru iken uyum sağlama kolaydır.

En uyumlu hayvanlar arasında bile hır çıkar. Bu ilerleyen zamanda görülür. Hasar oranında farklılık görülür sadece. Ufak deri kızarıklıkları normaldir.

Yalnız şunu belirtmekte fayda var her hayvan maliyeti ikiye katlar.
Yani internetten baktığım kadarıyla cinsiyeti anladım kabuk cizgilerinden ne kadar zaman sonra cinsiyetini öğrenebilirim peki ayrıca şuanda koysam her hangi bir problem olmaz yani dimi doğru anladım cevabınız için teşekkür ederim

10 cm kabuk boyuna doğru cinsel gelişim başlar. Erkeklerin ön tırnakları uzar kuyrukları gelişir.

Hayvanlar ufak olduğu için uyum sağlamaları kolay olur. Artısı birbirlerine bakarak bazı şeyleri çabuk öğrenirler. Yanında biri olunca birbirlerinden destek alır korkuları azalır.

Geri