Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hastalık

percus

Bronz 4 Üye
arkadaşlar kapluşumun iki gözü bugün itibari ile kapalı ne kadar zorlasam elime alıp oynasam bile açmıyor.yaklaşık 15 gündür yem yemiyordu bugün ilk defa 2 adet yem yedi fakat akşam baktım gözleri kapalı ve hiç açmıyor saatlerce ne yapmalıyım ekipmanım tam değil en yakın zamanda tedarik edeceğim ilaç konusunda ne yapmalıyım hangi ilaçları alıp nasıl uygulamalıyım?

Cvp: hastalık

teramisin göz merhemı kullanabılırsın..sürdükten sonra 15 dk kuru bır alanda beklet..ama su sıcaklıgını yukseltmen gerek.bunun ıcınde ısıtıcın olması gerek..çok gecmış olsun...bu ara herkesde aynı dert var

Allah razı olsun senden çok üzülüyorum moralim sıfır kpss çalışıyordum onu bile bıraktım valla düzelmesi lazım yarın gidip ısıtıcı ve filtre soracağım evimiz güneş alıyor günde 3 saat güneşe koyuyorum fakat son günlerde güneşlenmeyede çıkmıyor dediğiniz melhemi yarın hemen alacağım çok çok sağolun

detaylı bilgi için hastalık kısmından bakabilirsinn..

En başta filtre ve ısıtıcıyı mutlaka tedarik edin terramycin kullanın bunun yanında gentagut göz damlasıda kullanabilirsiniz her eczanede bulabilirsiniz bu ilaçları. Çok geçmiş olsun...

Ekipmanları tam olması gerekiyor onları alın ilk önce sonra gengagut göz damlası kullanın.

Geri