Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hayat Kurtaran Bilinçlendirme

ahmet95

Bronz 2 Üye
Arkadaşlar benim kaplumbağaları için bir fikrim var. Bu konuyu yetkili kişilere anlatarak biryerlere ulaşabiliriz. Fikrim şu: petshoplara kaplumbağaları satarken içinde kaplumbağaların nelere ihtiyaç duyduklarını ( ısıtıcı, güneş, büyük akvaryum vs.) anlatan bir broşür vermelerini şart koşalım.Birde doğal ortamlarındaki yaşamları ile bir akvaryumdaki yaşam farklarını yazalım. Ayrıca kısa tutalım ki kimse üşenip bu hayat kurtarıcı broşürü bir kenara atmasın. Bu broşürü okuyarak herkes biliyorki bir sürü kaplumbağamızı kurtarabiliriz. Kimisi para vermekten üşenir, kimisi acırda almaz. Lütfen duyarsız kalmayın, eleştirilerinizi bekliyorum...

Ahmet Dündar

Cvp: Hayat Kurtaran Bilinçlendirme

Çok güzel bir uygulama olacak ama kım bu uygulamayı hayate geçirecek onu tartışmak lazım

Duyarlı kişilerin desteği olduğu sürece her türlü altından kalkılır, teşekkürler.

Ben rize/ardeşen bölgesinde bir hayvansever olarak burdaki bütün petshoplara bu öneriyi yapmaya hazırım ve broşür masraflarınıda kendım karşılarım rize bölgsindeki..

Bunu bir yetkili kişiyle görüşmemiz gerekir yoksa kaplumbağa ticaretinin sonu için dağıtılan broşürleri petshoplar yırtar atar.

Herkez kendi şehrindekilere dağıtabilir.

Ama az öncede dediğim gibi petshoplar bunu yırtıp atar. Kapı kapı dağıtmakta zor.

istanbulda hayvan satışı yapmayan hayvansever petshoplar var. çoğunu tanıyorum. ordan ulaştırabiliriz petshoplara

Geri