Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hırbo öldü :(

Polat Geyik

Gümüş 5 Üye
Site kapandıktan 1 hafta sonra falan Hırbo öldü.Önceleri hiç kuru alandan inmiyordu 2 - 3 gün böyle gitti bir sorun olduğunu düşünmemiştim iştahı kapalıydı sadece biraz.Sonra bir baktım kafasını salmış gözleri açık kafasını seviyorum tepki vermiyor.Sadece arada bir kafasını kaldırıp azını sonuna kadar açıyordu sonra geri salıyordu kendini . Sonra öldü. Sorunu neydi bir türlü anlamadım  :(

Hayvan akciğer enfeksiyonundan ölmüş başın sağolsun.

Cem abi bu pet lerdealdıklarımızın yarısı akciğer enfeksiyonu herhalde nasıl anlarız alırken enfeksyon olup olmadığını

Merhaba Ali Sarp sen de mi döndün :) Şu kuyruk kısmından cinsiyeti anlayabilir miyiz peki büyüklerde tırnaktan falan hemen anlarım da küçükte anlayabilir miyim bilmiyorum?

10 cm oncesi sadece kan testiyle anlasilir
Aynrn merhaba tekrar

Alisarpın dediğine ek olarak kap dar ve hayvan çoksa işaret parmağını kaldırıp elini sağa sola hareket ettir. Kafasını çevirip elini takip eden de sağlıklıdır. Sağlığı yerinde olmayan mayışık kalır

Başın sağ olsun.

Seçerken hareketli, göz dahil tüm renkleri yerinde Olanları seçmeye bak. Yara bere leke Olmasın. Yüzüşü yamuk yada aksak Olmasın.

Geri