Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İç Filtre

Time Traveler

Yeni Üye
İyi günler 2 aydır kullandığım iç filtrem geçenlerde bozuldu. Ardından dün yenisini aldım. Sabah kalktığımda o motorunda bozulduğunu gördüm başta tüm gün çok güzel çalışıyorken birden o da bozuldu. 50 litrelik küçük bi akvaryumu yarısına kadar dolduruyorum geri kalan yarısında kuru alanı var. Rica etsem Bana bozulmayacak ve 24 saat çalıştırıcağım küçük ve uygun bir iç filtre önerin. Teşekkürler

Filtreyi tamamen su içine batırıyorsun değil mi? Motor kısmı su dışında kalırsa soğutma yapmaz ve yanar. İkinci sebep priz yada uzatma kablosunda kısadevre olması.

Alacağın filtre hava kabarcığı çıkaran 650 lt\h debili bir iç filtre olmalı. Son dönem markaları bilmiyorum. Sobo marka fena değildir.

Geri