Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İndirebileceğiniz Güncel Diziler

eminemre

Bordo Bereli
Benim favorilerim aşağıda. Kimi yeni başladı kimi bir kaç yıl oldu. Kısaca tanıtacağım. Eğer vakti olanlar varsa torrent programları ile kolayca indirebilir ve yine benzer sitelerden altyazı bulabilir.

1- How I Met Your Mother:

mailto::ANd9GcS4KH43yApFi_VYHyWYHTpc-vXz6fxo0oWKWQW1rtPHiNqgXKtmzsN3JLvA

Bir grup yakın arkadaşın başından geçen hikayelerin mizahi bir dille ele alındığı oldukça ünlü komedi. Şu anda 7. sezon oynuyor ve ülkemiz dahil en çok izlenen ve indirilen dizilerden biri.

2- Fringe

mailto:/images/M/MV5BMjE2NTA2OTA2Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwODM0NDM1Ng@@._V1._SY317_.jpg

Bilim-kurgu densede, paralel evren mantığııı ile gizemli olayları çözmeye çalışan bir polis memuruile onun etrafındakilerin hikayesini anlatan ilginç bir dizi. Lost'tan sonra dünyada en çok izlenen yapım.

3- Supernatural

mailto:/images/M/MV5BMTI5NzAwODU4MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODA3NTgzNA@@._V1._SY317_CR1,0,214,317_.jpg

Doğa üstü yaratık,şeytan,cin ve vampirlerin yarattığı kötülüklerle savaşan iki kardeş. Dizinin temeli baştan beri kurulmuş bir planı çözmek. CNBC-e de yayınlandığında baya ses getirmişti.

4-The Secret Circle

mailto:/images/M/MV5BMTg3ODM1ODgyMl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzA1Njc0Ng@@._V1._SY317_.jpg

Benim bulduğum bir dizi henüz yeni başladı. TV de oynamıyor Türkiye'de. Bir kasabada yaşayan bir grup gencin, cadı olduklarını öğrenmeleri ve bununla beraber başlayan olaylar. Ben sevdim, ilginç bir dizi.

Cvp: İndirilebilir İzlenecek Diziler

Güzel bir paylaşım. Teşekkür ederiz :)

RE: İndirilebilir İzlenecek Diziler

İyi dizileri paylasmissin ama abartiyormuyum bilmiyorum türkceyi sanki bir yabancı gibi kullanıyorsunuz çok dikkatsizce

başlık çok çok çok saçma olmuş

Cvp: İndirilebilir İzlenecek Diziler

Evet kabul ediyorum, başlık biraz devrik olmuş. Ancak forumdaki mesajlarınıza baktım da tek noktalama işareti kullanmadan mi/mı de/da eklerini ayırmadan yazdığınız mesajlardan sonra Türkçe'mi ve imla hatalarımı eleştirmeniz ilginç olmuş.

Yine de başlık konusunda uyardığınız için teşekkür ederim.

Bu arada başlığı güncelliyorum.

Cvp: İndirebileceğiniz Güncel Diziler

Supernatural, Fringe, Dexter, Game Of Thrones, Merlin, Big Bang Theory, My Name is Earl, 24, Prison Break, Camelot, The Walking Death, Breaking Bad

İzlediğim diziler :D
Hatta eksikler vardır :)
Boş zamanlarıma bu ara yaptığım bir şey dizi izlemek ama kimseye önermiyorum :D
İnsanın bütün zamanını elinden alıyor.
O da yetmez gibi anime Death Note da başlatıldım :D

Telefonda yazması zor oluyor bakarsan tüm mesajlarım telefonla atılmış

Bu arada ben sizin imlanızı degil anlatım bozukluğunuzu eleştirdim lütfen .....

The Walkin Dead

mailto:/wikipedia/tr/thumb/6/6c/TheWalkingDeadAfi%C5%9F.jpg/220px-TheWalkingDeadAfi%C5%9F.jpg

Once Upon A Time: Masalları sevenlere

mailto:/images/M/MV5BMTgxMzkwMTU5M15BMl5BanBnXkFtZTcwNjQzMjAyNg@@._V1._SY317_.jpg

House M.D.: Bir efsanedir 8 sezondur süren ve her sezonu bir öncekinden daha fazla seyredilen tek dizidir!

mailto:/wp-content/uploads/2010/08/House-md-afsleri-30.jpg

Dexter'ı da ekleyelim lütfen :)

Dexter:

mailto:/images/M/MV5BMTQ4Njk3NzQ3NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQ5NjE0Ng@@._V1._SY317_CR11,0,214,317_.jpg

Buyrun :)

Geri