Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İnternetten Ürün Almak

ScampSoul

Gümüş 5 Üye
Arkadaslar ben internetten Akvaryum ekipmanlarını temin etmek istiyorum cünkü dahaa ucuz ve daya iyi oluyormus.Sizler hangi sitelerden alısveris yapıyorsunuz ve bu ürünler 2. elmi oluyor ?
Para verme islemi nasıl oluyor.Yani Kredi kartımı yoksa kapıya flnmı gelıyorlar.Siparis verdikten kac gün sonra geliyorlar?

RE: İnternetten Ürün Alma !

2. el falan değil.0
Para verme işlemini PTT/Kredi kartları/Kargo esnasında elden verebilirsiniz.
Otuz.com Sipariş eldildiği gün içersinde en güvenli ve kaliteli şekilde getiriyor.
Kargo teslimatı esnasında ürüne bakıyorsunuz sağlammı diye.Olucağını sanmıyorum ama bozuksa hemen yenisini getiriyorlar.
Ayrıca hediye üründe yolluyorlar

2. el de satış yapan siteler var tabi diğerleri kadar güvenilir değil. Kargo ile bir iki güne kadar elinize ulaşır ürün ve ödemeyi ya nakit olarak ürün teslimi sırasında ya da kredi kartı ile yapabileceğiniz siteler mevcut. Güvenli yerlerden alış veriş yaptığınız da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ben ilk kez internetten siparis vermistim ucuz olan sitelerde var tabi bir hafta sonra ürün elimdeydi hemde ucuzdu ve sifir.

otuz.com açıkçası hiç ucuz bir site değil. Genelde alışverişleri webdenal.com ile evcilal.com'dan yapıyorum. Otuz ve diğer sitelerle fiyat karşılaştırırsan ucuzluğunu görürsün.

Tabi bazı sitelerde de belirli ürünler çok ucuz oluyor. Atıyorum, aquatan otuz.com'da çok ucuz olabilir, ama diğer alacağın ürünler yine atıyorum webdenal.com'da ucuzdur. O zaman aquatanı da webdenal sitesinden sipariş veriyorsun, zaten kargo farkıyla aynıya geliyor.

teleskopakvaryum'da da çok ucuz ürünler var ama tavsiye etmem. Bir kere alışveriş yaptım tövbe ettim, dip süpürgesi sipariş verdim, 3 gün haber çıkmadı sonra aradım eheim'ın dip süpürgesini yollayalım dediler. İyi peki dedim, bir kargo geldi ki dip süpürgesiyle alakası bile olmayan bir aparat. Telefon ettim arkasından çabalar sonuçsuz. 20 liram resmen elimde patladı.

Ama diğer bahsettiğim iki siteden uzun süredir alışveriş yapıyorum ve hem ucuz, hem güvenli.

Sizin terchiniz.
Ama otuz.com dan daha hızlı ve güvenilir bir petshop bulamazsınız.Sitelerinde üye yorumları kısmına bakmanızı öneririrm.

Ufak bir fiyat farkından kaçmak bazen maalesef sizin de başınıza gelen kötü deneyimlerle sonuçlanabilir. Bu nedenle bir iki kuruştan kaçmaktansa kaliteli güvenilir sitelerden alış veriş yapmayı tercih ederim. Garanti açısından olsun, zamanında teslim açısından olsun, güvenilirlik açısından olsun içim rahat etsin daha iyi bence. Otuz.com bu konuda oldukça iyi bir site evet bazı ürünlerde fiyat farkı olabiliyor tabi ki ama aslında verdikleri hizmetin karşılığı o da, ve de bazı ürünlerde oldukça uygun fiyat sunuyorlar diğer yerlere göre. Hepsiburada.com da hizmetini beğendiğim adreslerden.

Geri