Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbulda sahiplendirme

Gozdetkl

Yeni Üye
Merhaba 2 su kamplumbağamız var kırmızı yanaklı diye geçiyor sanırım ben hiç hakim değilim bakımlarına ve çok üzülüyorum ,, bir tanıdığımız eşine hediye almış bakamamışlar ofiste küçüçük bir akvaryumda 2 kaplumbağa olunca çok üzülüp eve aldık sahiplendirmek için varsa onlara ömürlük bakabilecek bir aile çok mutlu oluruz ,, yaşlarını ve cinsiyetlerini bilmiyorum

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 37
  • image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 38
  • IMG_1230.jpeg
    IMG_1230.jpeg
    2 MB · Görüntüleme: 36
  • IMG_1229.jpeg
    IMG_1229.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar gerçekten çaresiz kaldım yani elleyemiyorum tırnakları ile çiziyorlar ama mutsuzlar görüyorum oturdum karşılarına ağlıyorum ne yapabilirim sahiplendirme dışında yapılacak bir şey var mıdır yapay parklar sahiplene. Yerler vs

Facebook gruplarına yazabilirsiniz belki oradan sahiplenmek isteyen çıkabilir

Arkadaşlar gerçekten çaresiz kaldım yani elleyemiyorum tırnakları ile çiziyorlar ama mutsuzlar görüyorum oturdum karşılarına ağlıyorum ne yapabilirim sahiplendirme dışında yapılacak bir şey var mıdır yapay parklar sahiplene. Yerler vs
Ben sahiplenebilir miyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri