Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Isıtıcı

hasin1001

Yeni Üye
Herkese iyi günler. Bende 100 watt plastik ısıtıcı var.Bunu değiştireceğim.2 ürün arasında kaldım.Biri Resun 200watt Akvaryum Titanium Isıtıcı ( Kontrol dıştan )
mailto:/Resun-200watt-Akvaryum-Titanium-Isitici-Kontrol-distan-,PR-1920.html
Diğeri Sera Akvaryum Isıtıcısı 300 watt
mailto:/Sera-Akvaryum-Isiticisi-300-watt,PR-509.html
Sera ısıtıcının resiminde plastik koruma gözüküyor.Kırılmayacak ısıtıcı almak istiyorum. Sizlerden bu konuda yardım istiyorum.Hangisini tavsiye edersiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İki ısıtıcıyı da kullanmadım. Ancak dediğin gibi plastik korumalı olması kazaları önleyeceği için ömrünü uzatabilir ısıtıcının. Hem de kapluşlar için daha güvenli bir ortam olur. Tabii kullananların görüşleri daha önemli.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ürünleri kullanan arkadaşlardanda yorumlar bekliyorum.

Sera yı öneririm.Kırılmaması çok önemlidir.Çünkü kapluşlar dahada büyüyünce kırabilecektir.

Sera olanının resiminde plastik koruyucu yarısını kaplıyor.Ben suya komple yan şekilde koyacağım.Derecelerinin gözüktüğü yerin kırılma ihtimali varmıdır? Cevaplarınız için teşekkürler.

Birşey söylemek zor.Kaplumbagalarınıza baglı birazda...
Benım kaplumbagalarım kavga ettıgınde ısıtıcım 3 ayrı parçaya ayrılmıstı :)
Darbe görmeden kırılması çok zor.

Ben roxin kulanıyorum 4 kapluşum var en büyüğü 5.5cm fln daha sorun yok

Sera 300 watt'lık ısıtıcıdan sipariş verdim.Herkese yorumları için teşekkürler.

Geri