Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam Kaçtı

hah tamam düzelttim şimdi hava borusunu yeniden taktım oldu bu sefer.

Hava hortumunu iptal et, çıkarıp tapasını takacaksın. Yoksa filtre derinde olduğu için hava hortumundan suyu dışarı atar.

Hava hortumunu iptal et, çıkarıp tapasını takacaksın. Yoksa filtre derinde olduğu için hava hortumundan suyu dışarı atar.
tapasını kullandım fakat pek memnun kalmadım çünkü suyu üflemiyor sadece akıtıyor ve dışarıya da su damlatıyor.

DFC5D0A2-D88F-4D58-85E4-2AD2AD47BB9F.jpeg

Filtreyi yan cama arkaya doğru al. Hayvan üstüne çıkarsa yine atlar.

Hortumu madem kullanacaksın kuru alan üstüne doğru uzat dik dursun.

üstüne çıkarsa kaçamaz çünkü o kısa olan kısma karton yapıştırdım. bu şekilde kullansam filtreyi bir sorun olur mu?

ayrıca filtreyi yatay şekilde konumlandırmak daha az mı temizler suyu?

su seviyesi düştüğünde filtrenin üst kısmı dışarıda kalıyor o yüzden yatay şekilde konumlandırdım ama daha az temizlemek gibi bir durumu olur mu filtrenin yatay olduğu için ?

Konumlandırma kaynaklı fazla bir fark olmuyor. Dikey konumlandırma belki bir tık daha iyi.

hocam filtrenin bu kısmı dışarıda yani suyun dışında kalsa bir sorun olurmu eğer olmayacaksa dik şekilde koyacağım çünkü filtreyi.

Motoru su içinde olacak. Yoksa yanar.

Hazneyi çıkardıktan sonra kalanı motordur.

Geri