Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul Bağcılar 2 adet 1.5-2 yaşlarında tahmini dişi kaplumbağa

biko

Yeni Üye
SoM2Jt.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok güzel şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz

Cvp: İstanbul Bağcılar 2 adet 1.5-2 yaşlarında tahmini dişi kaplumbağa

merhaba, forum üzerinden özel mesaj gönderemedim erişiminiz yok hatası verdi

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz.
İletişim kurabilirseniz çok mutlu olurum kaplumbağa aşığı biriyim diyebilirim.

Merhaba. Ben de Bağcılar'da oturuyorum. Henüz sahiplendirmediyseniz ben sahiplenmek istiyorum.

Merhaba, birini sahiplenmek isterim... Oglum ve ben cok mutlu olur-uZ. Dönüşünüzü rica ederim

merhaba ben de bağcılardayım ve su kaplumbağası bakmışlığım var hala duruyorsa almak isterim

Geri