Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul Buluşması

Gelmir

Altın 2 Üye
Herkese selam,

Bir İstanbul buluşması geçti aklımdan. Mecidiyeköy olabilir, Beşiktaş olabilir ya da Kadıköy. Birbirimizi yüz yüze tanımış oluruz. Sohbet ederiz. Hatta fazla olan ekipmanlarımızı getirir, değiş tokuş bile yapabiliriz.

Ne dersiniz?

Uygun yer ve saat ayarlandigi takdirde guzel bir profram olabilir. Bunu sabah kahvaltisi bulusmasi vb turude ayarlayabiliriz. Degis tokus konusuna gelincede, tek basina alindiginda bitirememe riski bulundugu icin raffy royal alamayan kisiler ortaklasa alir ve paylasabilirler. En azindan benim icin bu süper olur.

Cvp: RE: İstanbul Buluşması

bumble bee' Alıntı:
Uygun yer ve saat ayarlandigi takdirde guzel bir profram olabilir. Bunu sabah kahvaltisi bulusmasi vb turude ayarlayabiliriz. Degis tokus konusuna gelincede, tek basina alindiginda bitirememe riski bulundugu icin raffy royal alamayan kisiler ortaklasa alir ve paylasabilirler. En azindan benim icin bu süper olur.

Raffy Royal fikrine kesinlikle katılıyorum. Şahsen aldım ve bitiremiyorum. Paylaşmak isterim :)

Cvp: RE: İstanbul Buluşması

Gelmir' Alıntı:
bumble bee' Alıntı:

Raffy Royal fikrine kesinlikle katılıyorum. Şahsen aldım ve bitiremiyorum. Paylaşmak isterim :)

Etrafımda kaplumbağa besleyen kişi sayısı yok denilecek kadar az olduğu için büyük bir sıkıntı çekiyoruz royal konusunda. İkinci bir akvaryum ve kaplumbağa aldığım zaman temin ederim diyordum ama bu paylaşma konusu beklememi önleyebilir. Diğer kişilerde görüşlerini bildirince durum uygulanabilir durumunda olursa sözümü aldım senden paylaşım konusunda :)

Cvp: İstanbul Buluşması

Buluşma yeri olarak Beşiktaş ve Kadıköy'den bahsetmişsiniz. Gaz maskelerimizi yanımıza alalım bari.:fear:

Yaklaşık 4 aydır soluduğumuz gazın haddi hesabı yok. Vız gelir, tırıs gider :hih:

Siviller alın bunu alın alın!! Hemen üstümde ki yazarı topla topla. :148: :148:

Sarp' Alıntı:
Siviller alın bunu alın alın!! Hemen üstümde ki yazarı topla topla. :148: :148:

Hahahahaha :) Ya ne alakası var. Ben burdan hep geçiyorum :)

Güzel fikir aslında. Bir pazar günü gündüz vakti öğlen gibi yapılabilir. Böylece dediğiniz yem durumları vs gibi konularda da yardımlaşma olabilir.

Açıkçası Cumartesi ya da Pazar öğlen fikri de benim en yatkın olduğum fikir.

Geri