Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Filtre önerisi

yosuntosun

SKF Delisi
Yem kutusu sarı olduğu için sarı rengi yemek zannediyor bu filtreyi alsam kaplumbağa ısırır mı. Bence yem olmadığını anlayınca ısırmaz gibi 4 yaşında olduğu için çok akıllı ama yinede emin olamadım ara ara ısırıp yoklar belki

1694333751422.png

Yeme bu şekilde odaklıyoruz. Kutuyu salladığımızda hem kutuya hemde sese odaklanıp yem verileceğini anlıyorlar. Bazen kuru alanda sıcağın verdiği keyif baskın geliyor, suya insem mi kalsam mı ikilemine düşüyorlar.

Akvaryuma giren her ürünü ısırarak yoklar anlamaya çalışırlar. Sarı olması belki biraz daha tetikleyebilir.

Filtre modeli nedir?
Akvaryum ölçüsü nedir?
Kaç litre su var?

4W 400lt 35 litre su var. Yem kutusunu görmesi yeterli sesini pek duyamiyorlar ama. Kuru alandayken eğer lamba altında ısınmışsa suya girmekte ikileme düşüyor. Çözüm olarak süngeri elyafla saracağım. Birde metilen mavisi damlattim 1 damla suyu baya maviye boyadı. Gentaya devam ediyoruz. Raffy p de geldi biorept W ile karışık veriyorum

Yemleri karıştırmayın. Motor gücü yetersiz gelir. 500-600 lt/h debili birşey alın.

Yem kutusu sarı olduğu için sarı rengi yemek zannediyor bu filtreyi alsam kaplumbağa ısırır mı. Bence yem olmadığını anlayınca ısırmaz gibi 4 yaşında olduğu için çok akıllı ama yinede emin olamadım ara ara ısırıp yoklar belki

Ekli dosyayı görüntüle 6135
Benim kaplumbağam sarı rengi görmesin kafayı yiyo çıldırıyor geçen kabuk boyunu ölçmek için sarı bir mezura aldım kabuğu ölçmeye çalışıyorum ama izin vermiyor yemek sanıp ısırmaya çalışıyor eğer sarı renge alıştıysa süngeri yoklayabilir

Geri