Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

istanbulda su kaplumbağası istiyorum herseyim hazır ilgilenirseniz sevinirim ...

İstanbulda su kaplumbağası istiyorum herseyim hazır ilgilenirseniz sevinirim ... şimdiden teşekkür ederim ::)  0531 210 27 62 bu numaradan ulasabilirsiniz .  :)

Cvp: istanbulda su kaplumbağası istiyorum herseyim hazır ilgilenirseniz sevinirim ...

İstanbul'un neresindesiniz? İki adet kaplumbağam var 6 aydır bakıyorum ikisi de gayet sağlıklı fakat kişisel sebeplerden dolayı sahiplendirmek istiyorum. İlgilenirseniz telefonla da görüşebiliriz.

Cvp: istanbulda su kaplumbağası istiyorum herseyim hazır ilgilenirseniz sevinirim ...

Yaksha' Alıntı:
İstanbul'un neresindesiniz? İki adet kaplumbağam var 6 aydır bakıyorum ikisi de gayet sağlıklı fakat kişisel sebeplerden dolayı sahiplendirmek istiyorum. İlgilenirseniz telefonla da görüşebiliriz.

büyükçekmecedeyim

Geri