Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İşte cahillerin çeşitli kaplumbağa eziyet yöntemleri

cingöz

Gümüş 5 Üye
:'( üzülerek başlıyorum türkiyede bukadar affedersiniz ama sorunlu insan varmı evet sizde merak edeceksiniz işte bakın google görsellere belki fanuslara karşı çıkanlar vardır güzel bir resim bulursam imzam yapıyım diye bir baktım bakmaz oladım . arkadaslar iki resimdede cahillerin eziyet yöntemleri var ismini vermek istemediğim bir sitede bir kadın kola şişesini kesmiş ve kaplumbağa besleme yeri yapmış yaa çok kötü bir karşılastırma olacak ama ölüm fanusu bile ondan daha iyidir birde utanmadan diyor yok cok kolay temizleniyomuş yok çok pratikmiş valla öldüm öldüm dirildim :censored: çok sinirlendim diğer resimde ise başka bir cahilin kaplumbağa bakma yöntemi : kaplumbağa ile 5 tane beta balığını yanyana koymuş :( siz google görsellere kaplumbağa fanusu yazın çıkar neler yazdıklarına bakarsınız

Ekli dosyalar

• img-3729.jpg
    img-3729.jpg
    23.2 KB · Görüntüleme: 408
Cvp: İşte cahillerin çeşitli kaplumbağa eziyet yöntemleri

yazık ya! gerçekten kaplumbağalara resmen eziyet ediyorlar!:(
onların da bir canı var, bunu hiç mi hiç düşünmüyorlar! :realmad:
cahiller, kendilerini o zavallı kapluşların yerine koysunlar! HADİ KOYSUNLAR DA GÖRELİM!!!
:mad:

Kaplumbağa nasıl hava alıyor sişenin ağzı kapalı delikte yok galiba bunlara diyecek lafta yok...

şişenin üstünü acmışlar google görsellere kaplumbağa fanusu yazın çıkıyor

alcatraz' Alıntı:
Kaplumbağa nasıl hava alıyor sişenin ağzı kapalı delikte yok galiba bunlara diyecek lafta yok...

Şişenin üzeri dikdörtgen şekilde kesilmiş biçimde :)

allah akıl fikir ve insaf versin bunlara!

Geri