Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

izmirde cumberland satan petshop var mı ?

flora11

SKF Delisi
ben izmirde cumberland arıyorum bildiğiniz petshop varsa söyler misiniz ?

Cvp: izmirde cumberland satan petshop var mı ?

Bende izmirliyim izmirde bende bulamamıştım. Şuan okul nedeniyle çanakkaledeyim fakat burdaki 2 petshopcu getireceklerini söylediler ama gümrükte tropikal hayvanlarda sıkıntı varmış. Şuan hiç bi yerde su kaplumbagası yoktur büyük ihtimalle. Petshopculara sorun getiriyomusunuz falan diye

olur cumberland veya yellow belly -sarı karınlı- bulursanız paylaşın bizde alalım.... Bende istiyorum bu türü çünkü..

ben de şu an derslerden biraz yoğunum zaman bulduğunda kemeraltındaki petshoplara bakacağım bulursam seve seve paylaşırım teşekkürler

Kemeraltında nerdeyse yerlerde satıyorlar kaplumbağaları. Ve orda farklı cins yok emin olun. Arada çizgili getiriyorlar o kadar, getirmiyolar doğadan topluyolar ve satışı yasak.

tabiki onlara karşıyım ama internette okumuştum oralarda olduğunu bide kemeraltinda iyi petshoplar da var neyse ben gittiğim yerlere bakarım eğer bulursam mutlaka paylaşırım inşallah bulabilirim

burada yumuşak kabuklu gördüm. 15 tl diyor.

mailto:/product_info.php?products_id=313892&osCsid=6ufdo4qlbe4g8nh93sla2ur001

beddesh' Alıntı:
burada yumuşak kabuklu gördüm. 15 tl diyor.

mailto:/product_info.php?products_id=313892&osCsid=6ufdo4qlbe4g8nh93sla2ur001

teşekkür ederim fakat ben slider türlerinden arıyorum ve açıkçası internetten alma taraftarı değilim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Geri