Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir'de erkek 2 yaşında kırmızı yanak sahiplendirme

eralp

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar elimde bir tane fazla erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağası var 9cm kabul boyu, sağlıklı ve iştahı açık,site kurallarına aykırı olmadığı için ücretli sahiplendireceğim,izmir içi elden teslim(kargo masrafları ve sorumluluk kabul ederseniz diğer şehirlere de gönderirim).60tl ücret istiyorum sera Raffy p ile beslendi sadece yem parası.numaram:0530 013 35 68

Cvp: İzmir'de erkek 2 yaşında kırmızı yanak sahiplendirme

eralp' Alıntı:
Arkadaşlar elimde bir tane fazla erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağası var 9cm kabul boyu, sağlıklı ve iştahı açık,site kurallarına aykırı olmadığı için ücretli sahiplendireceğim,izmir içi elden teslim(kargo masrafları ve sorumluluk kavuş ederseniz diğer şehirlere de gönderirim).60tl ücret istiyorum sera Raffy p ile beslendi sadece yem parası.numaram:0530 013 35 68

merhabalar.

Resim atabilirmisiniz?

[email protected]

Slm erkek olanı verdim şu an 9cmlik bir dişi var ücretsiz sahiplendirilecektir.izmir içi 0530 0133568

Geri