Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir'de kırmızı yanaklı

beyzagur

Bronz 5 Üye
Merhabalar,
İzmir'de kaplumbağa sahiplenmek isteyen var mı? Yaklaşık 8-10 cm boyunda kırmızı yanaklı

Cvp: İzmir'de kırmızı yanaklı

merhaba ben sahiplenmek isterim. izmir bucadayım. iki tane kaplumbağam var biri 8-9 yıllık gerekli ekipmanlara sahibim kaplumbağalara bakmayı seviyorum. uygun görürseniz telefon numaramı veririm detayları konuşuruz :)

Tamam süper olur.Kaplumbağa nin akvaryum,ısıticı ve filtresi var dilerseniz onlari da verebilirim.Yerim olsaydı kendim bakicaktim ama bana bir kaplumbağa yetiyor.Emanet olarak verdiler geri istemediler :)

Slm Beyza hanım erkek ise kaplumbağanız ben de sahiplenmek isterim yerim izmir Göztepe,çok memnun olurum benim de üç tane var iki tanesi 12 yıllık :)

Büyük ihtimalle dişi :)

Telefon numaram 05422894902

Numaranızı kaydettim yarın gündüz arayacağım beyza hanım bir foto alabilirsem erkek mi dişi mi anlaya bilirim * tan.tekrar teşekkürler efendim...

Geri