Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaç para tutar

Bahar Yüce

Bronz 5 Üye
arkadaşlar birşey sorucaktım aşşağıda bir akvaryum yapılmış 30 tl miş ısıtıcı filtre 50 tl tutmuş.Böyle mürekkep balığı kemiğiydi,karidesti,raptomin gibi yemleride ele verirsek toplam kaç paraya maal olur? :huh:
934825_10200239881857266_713835318_n.jpg

mailto:/pet_urunleri.aspx?kat=153&page=5
Buradan yem fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yemler 20-25 tl civarında tutar. Ama lamba konusunuda unutmayın.

Cvp: kaç para tutar

Bahar Yüce' Alıntı:
arkadaşlar birşey sorucaktım aşşağıda bir akvaryum yapılmış 30 tl miş ısıtıcı filtre 50 tl tutmuş.Böyle mürekkep balığı kemiğiydi,karidesti,raptomin gibi yemleride ele verirsek toplam kaç paraya maal olur? :huh:
934825_10200239881857266_713835318_n.jpg

ben çok uygun fiyata tüm ekipmanlarımı kaplumbağalarımı yemlerimi kısaca bakım için gerekli her şeyi satıyorum düşünürseniz görüşelim

can abi ben uvb lamba alacagımda. varmı elınde ? bi fıyat werrmsn bana...

sulo43' Alıntı:
can abi ben uvb lamba alacagımda. varmı elınde ? bi fıyat werrmsn bana...

elimde yok benim sattım maalesef ama Sylvania Reptistar UV-6 Sürüngen Lambası 23w - Exo Terra Repti Glo 5.0 UV Lamba bu iki ürüne bakabilirsin fiyatları 50-60 TL arası

nerden bulablırım bunu bı lınk falan werrmsnz :S

Geri