Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplubagam Yemek Yemiyor!!!

cemoli12345

Gümüş 5 Üye
arkadaşlar malum kış geldi ben akvaryum alamadım ancak cok büyük bir kaba geçtim.su sıralar kaplubagam yemek yemiyor .bunun sebebi suyun olması olabilirmi??bir sey daha sorcam cok büyük bir kap bunun içine bir yane ısıtcı alsam olurmu???

cemoli12345' Alıntı:
su sıralar kaplubagam yemek yemiyor .bunun sebebi suyun olması olabilirmi??

Daha önce su yokmuydu ? :)
Tabiki ısıtıcı almalısınız mutlaka.
Yeni bir eve geçtiği için alışması gerekiyor.

hayır suyun soguklugu demek istemişim ama diyememişim :D kabın boyutu :45 boy 20 en 15 yükseklik böbrek seklindeki kaplardan. ısıtıcı bu kaba zarar vermez degil mi??ısıtıcıyla kaplumbagalar temas etse bir sey olurmu???ısıtcının etrafın birseylerle kapatmam gerekiyormU??

Isıtcının etrafından koruma mevcut oluyor genelde.Vermez diye düşünüyorum

yani kap derken ben plastik kabı kastetmiştim umarım yanlış anlaşılma olmamışdır???
mailto:/urun_detay.aspx?kat=156&urn=5517
bu link dekinden boyu 5-6 cm daha fazla
sekil itibarı ile bundan daha güzel ama aynı sistem olan bir sekil yapmak istiyorum.ısıtıcı olarakda bu yeterli olurmu??mailto:/urun_detay.aspx?kat=243&urn=7584

Geri