Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa arıyorum

cemaldvn

Bronz 5 Üye
12-15cm arası bir dişi kaplumbağa arıyorum.LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.TEŞEKKÜRLER...

Cvp: kaplumbağa arıyorum

Sahiplendirme konusu altindaki ilanlara baktiniz mi?Orada,farkli sehirlerden bir suru ilan var.Bazilarinda, acanlarin,iletisim bilgisi de mevcut.

Berrak hanımın dediği gibi farklı ilanlara bakabilirsiniz.

Ama farklı şehirlerden tavsiye etmem. Ben 2 tane ufakligi getirirken mahvoldum. Veren kişi nasıl paketlicek napıcak kargo şirketi onu nasıl muhafaza edicek bunlar tartışılır, farklı şehir tercih etmemeniz kapluşun faydasına olucaktır.

Her ihtimale karşı arada bir yakındaki petshoplarıda kontrol edin büyük hayvanlarda düşüyor petsholara malesefki en azından can kurtarırsınız.

İStanbulda elden teslim edebilirim kaplumbağam 3.5 yaşında dişi

cemaldvn' Alıntı:
12-15cm arası bir dişi kaplumbağa arıyorum.LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.TEŞEKKÜRLER...

feysbuk gruplarında sahiplendirme vardı. bir bakın. birde iletişim bilgilerinizi yazarsanız daha kolay size ulaşılır.

Ben sahiplendirebilirim. Var ama 7-8 cm boylarında. sizin için sorun olur mu?

Ben sahiplendirebilirim İzmir.

Fotoğrafı da burada:
mailto:/EJ3EaZ.jpg

2 yasinda dişi kaplumbagam var sahiplendirmeyi düşünüyorum isterseniz ucretsiz sahiplendirebilirim.

Geri