Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa mın çenesine ne var :(

yigitkavuk25

Bronz 5 Üye
Bu videodaki gibi çenesinde önceden olmayan bir çıkık var ve hareket etmiyor nede dokununa tepki verirdi şimdi vermiyor ölü değil ölümü değilim diye ayağına dokununca içeri çekiyor ama kafada tık yok acill cevap verin

Resmini çekip atabilir misin

2 saat boyunca kafasını hareket ettirmedi bende yaşıyormu diye kafasına dokundum su çıktı sonra boğulmuş olabilirdiye içine giren suyu çıkarmak için biraz daha dokundum ve bastırdım bayaa bi su çıktı sonra gene hareket etmedi öldü diye korktum dayım onu alıp aldığımız yere bırakmış sonra kaplumbağa hareket edip ilerlemeye başlamış gerçekten çok sevindim birdaha böyle bir hata yapıp doğadan almıycam

Onu sahiplendirseydin daha iyi olurdu. O hayvan bizim habitata uygun bir hayvan değil. Ya kaçmış yada biri atmış olabilir. Neyse olan olmuş.

Geri