Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa ölümü

tufanbaba59

Yeni Üye
Geçen sene bir genişş akvaryumda kaplumbağa besliyor idim Öldüü :(((((( ölümünden bir gün önce fotoğraf çekmiştim flash açık kalmıs acaba ondanmıdır sorduklarım baygınlık geçirmiştir diorm bazen kendimi çok kötü hiissediyorum :(

Hmm arkadasım ilk öncelikle ölümün flashtan kaynaklandığını sanmıyorum . çok kuvvetli flaşlarla balıklar 1-2 dakika sok edilip avlanabiliyor(öldürüyor demiyorum) fakat burda 10000 watt flaşlardan bahsediyoruz telefonun flaşının böyle bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Flash ile kaplumbağa ölseydi benim kaplumbağaları hayal edemiyorum

İkinci olarak konuyu açmadan önce söyle bastan sona konuyu okuyup anlatim bozukluklarını giderirsen hem sen derdini daha iyi anlatırsın hem biz daha iyi anlarız

( dipnot:flash ile balık avlamak illegaldir)

Cvp: Kaplumbağa ölümü

anlıyorum sizlere çok teşekkürler beni çok bilgilendirdiniz :)

Şu rep puanı nedir

Cvp: Kaplumbağa ölümü

Rep forumdaki üyelein sizi değerlendirmesidir repinize tiklayin size neden arti yada eksi verdiğini açiklamzışlardır .

Geri