Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa sahiplendirme

Acipenser

Yeni Üye
Selamlar,
2005 yılında aldığım su kaplumbağamı iş nedeni ile sürekli seyahat etmem gerektiği için sahiplendirmek istiyorum,
Uygun sistemi olup başka kaplumbağası olan ve bakabileceğini inandığım kişiler ile görüşmek isterim.
İstanbul Avrupa yakası konumum

İstanbulda akrabamız var zaten kabul ederseniz kendisi sizden alacak 1 aya kadar Biga ya gelirken özel aracla getirecek toplu taşıma ile almayacağız

Selamlar;
Geçen sene doğaya bırakılmak istenen iki adet su kaplumbağasını kıyamadığımız için sahiplendik (son çareydik ) bir yıldır bizimle ve biz kaplumbağalardan fazla anlamadığımız için onlara iyi bakacak birilerini bulmak istiyoruz. Kabukları 8,5 cm. Yer: Tokat

Selamlar,
2005 yılında aldığım su kaplumbağamı iş nedeni ile sürekli seyahat etmem gerektiği için sahiplendirmek istiyorum,
Uygun sistemi olup başka kaplumbağası olan ve bakabileceğini inandığım kişiler ile görüşmek isterim.
İstanbul Avrupa yakası konumum
Merhaba, kurulu sistemim hazırda yok ancak sahiplenecek kaplumbağa bulursam ısıtmalı kuru alanı, akvaryum filtreli yüzme alanı dahil en uygun sistemi kuracağım. Daha önce sistemleri araştırdım. İstanbul'da ikamet ediyorum ben de. Sahiplendirmediyseniz görüşmek isterim.

Merhaba, kurulu sistemim hazırda yok ancak sahiplenecek kaplumbağa bulursam ısıtmalı kuru alanı, akvaryum filtreli yüzme alanı dahil en uygun sistemi kuracağım. Daha önce sistemleri araştırdım. İstanbul'da ikamet ediyorum ben de. Sahiplendirmediyseniz görüşmek isterim.
Tahsin Bey selamlar, benim için uygundur

Geri