Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarımı vermek zorundayım :( (Ankara)

TuRkUaZ

Bronz 1 Üye
Adınız Soyadınız: Hülya AYDOĞAN
Kaplumbağanızın Yaşı: Bilinmiyor
Kaplumbağanızın Boyu: 13 cm ve 11 cm (kabuk boyu)
Kaplumbağanızın Cinsiyeti: Erkek
Kaç tane kaplumbağa: 2 tane
Oturduğunuz il-ilçe: Ankara - Pursaklar
Neden vermek istiyorsunuz: Gerektiği şekilde ilgilenemediğim için
Ücret: Yok
Kaplumbağa dışında almak-satmak istediğiniz: Akvaryum, iç filtre, ısıtıcı, raffy p yem, karides kurdu, dvit3 damla, deepfix vitamin

Resim: mailto:/k9dkz9.jpg
Kaplumbağa dışında almak-satmak istediğiniz: Akvaryum, iç filtre, ısıtıcı, raffy p yem, karides kurdu, dvit3 damla, deepfix vitamin

Tam bir sene önce 4cm ve 5cm olarak aldığım kapluşlarım şuanda 11cm ve 13cm oldular. Onları çok seviyorum ama ağır geçen hamileliğim nedeniyle temizliklerine ve bakımlarına yeteri kadar ilgi gösteremiyorum. Bana yardımcı olacak kimsem de yok yakınlarımda. Kapluşlarım hastalanmadan önce bakımından anlayan birine ücretsiz olarak vermek istiyorum.

Umarım bebeğiniz sağlıklı bir şekilde dünyaya merhaba der :)
Kaplumbağalarınızdan ayrılmanın ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum.İnşallah onlara çok iyi bakılacak bir yuva bulabilirsiniz.

Teşekkür ederim...

Evet bir senedir beraberdik. Ben onlara ne kadar alıştıysam onlarda bana o kadar alıştılar. Eşim bana birazcık olsun yardımcı olsaydı onları vermek zorunda kalmazdım. İnşallah beni aratmayacak yeni bir sahipleri olur...

üzüldüm durumunuza ama inşallah bebeğiniz sağlıklı şekilde dünyaya gelir. Kaplumbağaların yanında akvaryumunu ve ekipmanlarını vericekmisiniz? bende ankarada oturuyorum öğrenciiyim ve 8 tane kaplumbağam var teklifiniizi düşünüyorum.Cevap bekliyorum iyi günler.

suphi' Alıntı:
üzüldüm durumunuza ama inşallah bebeğiniz sağlıklı şekilde dünyaya gelir. Kaplumbağaların yanında akvaryumunu ve ekipmanlarını vericekmisiniz? bende ankarada oturuyorum öğrenciiyim ve 8 tane kaplumbağam var teklifiniizi düşünüyorum.Cevap bekliyorum iyi günler.

Öncelikle teşekkür ederim...

Resmin altında yazıyor görmediniz sanırım. Kaplumbağaları verdiğimde akvaryum ve diğerleri işime yaramayacak o yüzden elimde olanların hepsini birden veriyorum.

cevap için teşekkürler ben bahçelievlerde oturuyorum ekipmanlarıyla alırsam çok iyi olur çünkü 8 tane var benimde masraflı gerçekten. Ne zaman alıcam nasıl alıcam sizden bunları konuşmak için bir telefon verebilirmisiniz sizi aricam

Şuan bende telefon yok. Siz numara verirseniz akşam eşim gelince onun telefonundan arayabiliriz sizi.

Bu arada okadar kapluşa bakmak zor olmayacak mı? Zira iki yaramaz bana yeterince uğraş oluyor :)

Sanmam çünkü akvaryum 50 lt, işin içine kuru alan girince ancak 30 lt su alıyor. Benim kapluşlar da 11 - 13 cm. Ancak dönüyorlar akvaryumun içinde :))

05***** aksam ararsanız konusuruz benim için ekipmanlarıyla olması yeterli çünkü diğerlerine cok masraf ettim halen de ediyorum.Tüm ekipmanları var mı ? Akvaryumun boyu ne kadar ?

suphi' Alıntı:
05***** aksam ararsanız konusuruz benim için ekipmanlarıyla olması yeterli çünkü diğerlerine cok masraf ettim halen de ediyorum.Tüm ekipmanları var mı ? Akvaryumun boyu ne kadar ?

Bir önceki msj da da yazdığım gibi akvaryum akvaryum 50 lt , 30 lt su alıyor şu haliyle. Sadece uvb lamba eksik, zamanı doldu yenisini almak gerekiyor. Akşam ararım bir konuşuruz.

ben telefonunuzu bekledim ama telefon gelmedi bana dönerseniz sevinirim veya ben sizi arayabilirim.

Bulunduğunuz yer biraz uzakmış arkadaş alamassa ben bi sorayım olmassa arabayla gelir alırım.

ben özelden size mesaj attım telefon numarasını ordan bakıp ararsanız sevinirim.

Cvp: ben kaplumba arıyorum heryerde ben çok iyi bakarım ve bende pursaklarda (Ankara)

TuRkUaZ' Alıntı:
Adınız Soyadınız:  Hülya AYDOĞAN
Kaplumbağanızın Cinsiyeti:  Erkek
Kaplumbağa dışında almak-satmak istediğiniz: Akvaryum, iç filtre,  ısıtıcı, raffy p yem, karides kurdu, dvit3 damla, deepfix vitamin

Resim: mailto:/k9dkz9.jpg

Tam bir sene önce 4cm ve 5cm olarak aldığım kapluşlarım şuanda 11cm ve 13cm oldular. Onları çok seviyorum ama ağır geçen hamileliğim nedeniyle temizliklerine ve bakımlarına yeteri kadar ilgi gösteremiyorum. Bana yardımcı olacak kimsem de yok yakınlarımda. Kapluşlarım hastalanmadan önce bakımından anlayan birine ücretsiz olarak vermek istiyorum.

Cvp: Kaplumbağalarımı vermek zorundayım :( (Ankara)

TuRkUaZ' Alıntı:
Adınız Soyadınız:  Hülya AYDOĞAN
Kaplumbağanızın Cinsiyeti:  Erkek
Kaplumbağa dışında almak-satmak istediğiniz: Akvaryum, iç filtre,  ısıtıcı, raffy p yem, karides kurdu, dvit3 damla, deepfix vitamin

Resim:  mailto:/k9dkz9.jpg

Geri