Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarımın İsimleri :)

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar pek önemli bir konu olmasada bir şey danışmak istiyorum :) Her ne kadar kaplumbağalarıma erkek ismi koyduysamda cinsiyetlerini tam bilmiyorum.Eğer aralarından bir tanesi veya ikiside dişi çıkarsa isimlerini değiştirmelimiyim :) Onlarada fazla isimlerini söylemiyorum ki alışmasınlar diye :) Birinin adı Süleman diğerinin ki ise Pascal :)

bence hiç dokunma onların cinsiyetlerine bakmaksızın koymak daha iyi.. sonuçta sevgililerimize sevdiğimiz isimlerini koyuyoruz.. öyle kalsın bana kalırsa.. :rolleyes:

Şöyle bir fikrim var :) Eğer Süleman dişi çıkarsa Süleymaniye Pascal dişi çıkarsa Pascalya koyucam :) Paskalya çöreğinden esinlenerek :)

Öyle kalsın boşver benimkiler öyle alıştıki ismini söyleyince akvaryumdan elini kafasını uzatıyor elimden yem yiyorlar :D

benimkileri görsen bir de:D çok komikler gerçekten:D umut diye sesleniyorum bir çırpınıyorki :D kahkahayı basıyorum tabi:D

Geri