Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarınıza arkadaş almadan önce bir daha düşünün

Cvp: Kaplumbağalarınıza arkadaş almadan önce bir daha düşünün

İmzanizdaki fotografta ikiside kirmizi yanakli :)

Cizgililerin aslinda akvaryumda beslenmesi dogru degil. Ama bakamayan birinden aldikca sorun yok.

kimden sahiplendin

ecem hanım alt kabuğu aynı ama evet kırmızı yanaklı cumberland ların yanağına dikkat etmedim :(

Cumberland slider bende var. Yarışmaya soktuğum kaplumbağa.
Yanaklarındaki leke sarı. Yüz çizgileri daha kalın. Kabuk çizgileri daha sarı ve kabuk rengi açık yeşil. Daha detaylı resimler eklerim sonra.

resimleri 4 gözle bekliyorum emre abi , peki kapluşu aldınızmı birisimi verdi ?

Aldım. Kırmızı yanaklıların arasına karışmıştı. Hatta Ecem görüp haber vermişti afacanı sağ olsun.

banada denk gelse keşke , çok şanslısın emre abi :D

Teşekkürler Berkcan :) çok güzeller umarım denk gelirsin.

Guyuh' Alıntı:
kimden sahiplendin

Boyle bir sorus tarzina asla cevap vermem. Kaldi ki kimden aldigimi soylemem ozel hayata saygisizlik olur. Kisi bana soyleyebilirsin dese dahi soylemem cunku bakim hakkinda bilgisiz kisilerin cizgili kaplumbaga bakmamasi gerekiyor.

Emre'nin sari yanakliyi ben buldum :D Cok sevimliydi sipa vallahi :)

Geçmiş olsun Ecem hanım :( Ne güzel kardeş kardeş büyüyorlar diyorduk, iyi ki Sammy Snow u ısırmaya kalkmamış. Bu olay da dediğiniz gibi tüm kapluş sahiplerine örnek olur umarım.

Tuba hanim cok tesekkur ederim. Sormayin hep diyorduk forumda boyle kardeslik yok falan diye ama demekki erken konusmusuz :(
Sammy isirmis olsaydi cok daha buyuk sorunlar cikacagi kesindi. Dediginiz gibi iyiki karsilik vermedi.

Akvaryum odama gelince odam tikis pikis oldu adim atacak yer yok :D

mailto:/albums/s372/turtleturkey/D10879C4-E1BA-42AD-817E-E351D93C56D4-489-0000000EC8E8A176.jpg

Snow yeni akvaryumu kesfediyor:
mailto:/albums/s372/turtleturkey/4612F158-964A-419A-8783-F5B5B8C56209-489-0000000ECE0742ED.jpg
mailto:/albums/s372/turtleturkey/46019EA8-6F79-4DC7-98FE-FB3140CDDFC6-489-0000000ED2B41F07.jpg

O kadar haylazlık yaptı. Akvaryumda terör estirdi ama genede sevimli kerata :)
Sonuçta masum.

Masumda iste birde dominant karakterli olmasa :)

Geçmiş Olsun Bilgilendirme İçin Teşekkürler.

Geri