Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam devamlı kuru alanda :(

rıfkı35

Bronz 2 Üye
Yeni aldığım kapluşum hiç suya girmiyor devamlı kuru alanda duruyor. Kuru alanda kalmasının onun açısından bi zararı olur mu? Yardım ederseniz sevinirim..

RE: devamlı kuru alan lütfen bakın

Bu pek iyi bir görüntü değil. Akciğer enfeksiyonu ile ilgili başlıkları iyice okumanı tavsiye ederim.

bu gün yani şimdi suya kendi istemiyle indi gözlerinde pek şişlik yok suyun dibinede batıyor ama çok hafif yukarı doğru istemsiz olarakta olsa geliyor çok az ama yrn tmm men iyileşir umarım bütün gerekleri yaptım şimdi işi zmna bıraktım umarım iyi olr

alt kabukta pembelik, yem yememe, hareketsizlik, sesli nefes alıp verme gibi belirtiler yoksa endişe etmeyin.. günde en az 2-4 saatlerini kuru alanda geçirmeleri normaldir..

rica ederiz çözmenize sevindim sorunu.

Geri