Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir kaplumbağa sahiplenme

yonca

Yeni Üye
İyi günler benimde daha önce su kaplunbagam vardi fakat vefat etti yasliliktan dolayi ben gerekli sartlari sağlayabilen biriyim izmirde sahiplendirmek isteyen varsa cok isterim. Bana dönüş yapabilirsiniz.

Merhaba benim 2 su kaplumbağam vardı biri kaçtı dişi olan şuan erkek olan tek kaldı.Akvaryumu da geçen gün kırıldı yeni sahiplenmek istiyordum fakat çalıştığım için ilgilenemiyorum.Sahiplendikten sonra iletişim halinde kalacaksak arada görebilceksem size Boncuğu verebilirim.

Merhaba benim 2 su kaplumbağam vardı biri kaçtı dişi olan şuan erkek olan tek kaldı.Akvaryumu da geçen gün kırıldı yeni sahiplenmek istiyordum fakat çalıştığım için ilgilenemiyorum.Sahiplendikten sonra iletişim halinde kalacaksak arada görebilceksem size Boncuğu verebilirim.
Merhaba, boncuğa ben de talibim, 2metrelik akvaryumda balıkların yanına koyucam, inanın gözüm gibi bakarım, bu arada kaç yaşında boncuk

Merhaba, boncuğa ben de talibim, 2metrelik akvaryumda balıkların yanına koyucam, inanın gözüm gibi bakarım, bu arada kaç yaşında boncuk
Akvaryum dediğiniz balıklara uygun olan mı yoksa kaplumbağaların karaya çıkıp dinlenebileceği alan ve su sıcaklığı uygun bi akvaryum mu?İzmir'de misiniz?

İyi günler benimde daha önce su kaplunbagam vardi fakat vefat etti yasliliktan dolayi ben gerekli sartlari sağlayabilen biriyim izmirde sahiplendirmek isteyen varsa cok isterim. Bana dönüş yapabilirsiniz.
İstanbulda sahiplenme sansimiz bulunuyorsa ben de kaplumbagami sahiplendirmek istiyorum. 4 yasinda disi kaplumbagam var. Diger balıklara nasil davranir bilmiyorum😂

Merhaba İzmir içindeyim, boncuğu sahiplenebilirim. Isıtıcı filtrem ve lambam mevcut d vitamini için David kullanıyorum eğer sahiplendirmediyseniz gelip alabilirim.
20240121_084640.jpg

Geri