Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağası fiyat 2023/ 23 Mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ensar ESGIN

Yeni Üye
Kendime kaplumbağa almak istiyorum akvaryumun var ama fiyat konusunda emin olamadım sorduğum petshop 175₺ dedi. Yaşları küçük görünüyordu emin olamadım sizce fiyatı uygun mu? Başka bir yere sormadım daha. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Kendime kaplumbağa almak istiyorum akvaryumun var ama fiyat konusunda emin olamadım sorduğum petshop 175₺ dedi. Yaşları küçük görünüyordu emin olamadım sizce fiyatı uygun mu? Başka bir yere sormadım daha. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Sahiplenmen daha uygun olur bence.
Akvaryumun fotoğrafını atabilirsen yorumlayayım.

Sahiplenmen daha uygun olur bence.
Akvaryumun fotoğrafını atabilirsen yorumlayayım.
Akvaryumumu daha çıkartmadım evde önceden aldığım bir akvaryum vardı 45×35 büyüklüğünde. Sahiplenicektim ama yakın olduğum ve sahiplendirmeye yapan kimse yok. Bir de lamba şart mı acaba kuru alan için akvaryumun yeri güneş alan bir yer güneş olduğu sürece vuruyor. Ve lamba dediğimiz şey ısı veren apmul değil mi?

Akvaryuma doğrudan güneş vurarsa yosun tutar. Bunun için güneşe çıkartmak yerine Isıtıcı Lamba kullanırız.
Evet Isı veren ampuller. Ben sana kendi kullandığım Isıtıcı Lambamın linkini atabilirim istersen. Eğer pahalı gelirse daha ucuzlarını da önerebilirim.
Isıtma lambası ile alakalı olarak buradan bilgi alabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri