Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbagamı sahiplendirmek istiyorum

sılaer

Yeni Üye
Tahminen 5 yaşında 20 cm olan dişi kaplumbagamı ve 35x30x55 cm lik akvaryumu, su filitresi,yemi ve ilaçları ile vermek istiyorum. Artık evde torunuma bakacagımdan ilgilenemeyecegim. Ankara'da oturuyorum. İyi bakacagına inananlardan mesaj bekliyorum.[/b][/size]

Cvp: kaplumbagamı sahiplendirmek istiyorum

ben ankaradyım ama kapluşunuz cok buyuk bende 70x30x40x buyuklugunde bir akvaryum var bir de kapluşum var.

Sahiplenmek isteyen yokmu? Kaplumbağam büyük ama hepsi büyüyecek değilmi? Hem daha oyuncu ve akıllı oluyorlar. Sahibini tanıyor takip ediyor yem verilecegini anlıyor oyunlar yapıyor.

İl dışına gönderirseniz sahiplenebilirim. ÖM den görüşelim ?

Ben alabilirim ama minik kapluşumla yaşarmı onu bilemiyorum.

benim de 7 yaşında olan kaplumbamı sahiplendirmek istıyorum gerçeten bakacak olanlar arayabilir. ben eskişehirdeyim. civar illerede bizzat kendim getirebilirim.

Bir yaşında dişi ve erkek iki kaplumbağamı ücretsiz sahiplendirmek istiyorum.

Özel yaptırdığım akvaryum, çelik ısıtıcı ve su temizleme pompasını da ücretsiz vereceğim, yeter ki bakabilecek birileri olsun.. Ankara'dayım. Kaplumbağalar çok iyi bakıldı, hastalık vs sorunları olmadı. Boyları avuç içi kadar diyebilirim.

sahiplenmek isteyenler tel ile ulaşabilirler.
533 695 65 56

Geri