Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağamı vermek istiyorum

Sütlaç

Yeni Üye
Öncelikle merhaba,bize yaklaşık bir sene önce bir su kaplumbağası hediye olarak geldi,1 sene idare ettik(ablamla,ben) ama artık onun daha iyi bi şekilde yaşamasını istiyorum.Amacım satmak değil,VERMEK.Eğer gerçekten kaplumbağamıza iyi bakabileceğinizi düşünüyorsanız,lütfen yardım edin.Kaplumbağam herhalde daha 2 yaşını doldurmamıştır,zaten küçücük ve sevimli birşey,sanırım büyümeyen cinsten onu tam bilmiyorum,28x28 lik kare bir akvaryumu var akvaryumun boyu da 24 cm.içinde üstüne rahatça çıkabileceği bir kaya var.Maalesef filtre ve ısıtıcısı yok ama almaktan çekinmem,söylediğim gibi tek amacım kaplumbağamın iyi bir hayat sürmesi.Resim eklemeyi düşünüyordum ama şuan elimde yok ve konuyu hemen açmak istiyorum eğer konu açıldıktan sonra ekleme seçeneği varsa ekleyeceğim,eğer yoksa msn'den atabilirim.Şimdiden teşekkürler.

Bu arada İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.İstanbuldan birileri olabilirse çok mutlu olurum.

Cvp: Kaplumbağamı vermek istiyorum

Istanbul cıvarında oturuyorsanız alabılırım seve seve 2 kaplusum var hıcbır eksıklerı yok daha once 7 yıl kadar bır kaplumbaga baktım hastalıgını cozemedıklerı ıcın tedavı olamadan vefat ettı map turtledı ısterım kaplumbaganızı ıcınız rahat olabılır

idil hanım map turtle ı nerden aldınız bende almak istiyorum ama hiçbiryerde bulamadım

Map turtle bana hedıye geldı bundan 7 sene once suan hıcbır yerde yok ancak ben bulgarıstandan getırtecegım sızınde tanıdıgınız varsa getırtebılırsınız

Geri