Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ücretsiz Sahiplendirme - 2 Yavru 3/4 cm kabuk boyu

Altugfb

Bronz 5 Üye
iki yavru su kaplumbağamızı sahiplendirmek istiyoruz, kabuk boyutları 3-4 cm civarında, yaklaşık 3 aydır bizimleler.

Şehir İstanbul

Geçici bir süre Kuşadası

1689969719173.png

Son düzenleme:
merhaba sahiplenmek istiyorum hala kaplumbağanız duruyor mu

merhaba sahiplendirdiniz mi şu an benim de kaplumbağam var ve ona arkadaş arıyorum ama arkadaşlar da olur tabi sahiplendirmediyseniz ben seve seve alirim yer istanbul

merhaba sahiplendirdiniz mi şu an benim de kaplumbağam var ve ona arkadaş arıyorum ama arkadaşlar da olur tabi sahiplendirmediyseniz ben seve seve alirim yer istanbul
Kaplumbağalar emsal boyda olmalı. Aksi halde büyük küçüğü uzuv kaybından öldürmeye kadar götürür.

Kaplumbağalar emsal boyda olmalı. Aksi halde büyük küçüğü uzuv kaybından öldürmeye kadar götürür.şö
Kaplumbağalar emsal boyda olmalı. Aksi halde büyük küçüğü uzuv kaybından öldürmeye kadar götürür.
iki ayrı akvaryumum var ve biri boşta o yüzden bu miniklere yuva olmasını çok isterim başka iletişim kurabilceğimiz bi yer var mi ben bu uygulamayı pek bilmiyorum sırf bu ilan için hemen üyelik oluşturdum

Geri