Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

10 Yaşında Sağlıklı Kırmızı Yanaklı Su Kaplumbağası, Ücretsiz Sahiplendirme, BURSA, ACİL

denizci

Yeni Üye
Şehir dışına taşınacağım için kaplumbağam Billy'yi sahiplendirmek istiyorum.

Kaplumbağayı, kalan maması, vitaminleri, kabuk sertleştirici ve temizleyici losyonları ile beraber ücretsiz verebilirim.

Akvaryumunu ise ayrıca satacağım, ikisini birlikte almak isteyen olursa akvaryumu biraz daha uygun fiyata bırakırım.

200 litrelik tank, camı sağlam, dış filtresi, termostatlı ısıtıcısı, kendi yaptığım karasal alanı, pleksi glastan kafesi, ısıtıcı lambası, yedek ampul ve florasanları, mıknatıslı cam temizleyicileri, dip çekimi için pompa ve diğer temizlik aparatlarıyla birlikte satıyorum, akvaryumun altındaki sehpa da fiyata dahil.

Kaplumbağa: ücretsiz
Akvaryum: 3.000 TL

Yer: Bursa/Hocahasan Mahallesi
20221109_152536.jpg
20230628_113841.jpg

Akvaryumunu ayrı satmaktan vazgeçtim, kaplumbağayı sahiplenmek isteyene ücretsiz bırakacağım.

Şehir dışına taşınacağım için kaplumbağam Billy'yi sahiplendirmek istiyorum.

Kaplumbağayı, kalan maması, vitaminleri, kabuk sertleştirici ve temizleyici losyonları ile beraber ücretsiz verebilirim.

Akvaryumunu ise ayrıca satacağım, ikisini birlikte almak isteyen olursa akvaryumu biraz daha uygun fiyata bırakırım.

200 litrelik tank, camı sağlam, dış filtresi, termostatlı ısıtıcısı, kendi yaptığım karasal alanı, pleksi glastan kafesi, ısıtıcı lambası, yedek ampul ve florasanları, mıknatıslı cam temizleyicileri, dip çekimi için pompa ve diğer temizlik aparatlarıyla birlikte satıyorum, akvaryumun altındaki sehpa da fiyata dahil.

Kaplumbağa: ücretsiz
Akvaryum: 3.000 TL

Yer: Bursa/Hocahasan Mahallesi

merhaba ben sahiplenmek istiyorum bursadayım iletisim icin cathexisy instagram hesabım

Geri