Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağamın kulağında şişlik var.

iremarsava

Yeni Üye
Kaplunbağamın kırmız yanağının hafif kabuğa doğru olan ksmında morarık mı beyazlık mı desem bilwmiyorum çok kötü bişey çıkmış fakat fotoğraf çekemiyorum durmuyor Çok üzgünüm internette girmediğim site kalmadı APSE OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR ? TEDAVİSİ NE ?

:breh::breh::breh::breh::ff::ff::':)':)'(

RE: İMDAAT . Yardım edin çok kötüye gidebilir .

Resmi bir şekilde atmalısın şişliğin derecesine göre tedavi veya cerrahi müdahale gerekebilir. Veteriner hekime götürmek en iyisi. Sen şimdi genta veya gentagut damla al. Sabah öğle akşam kulaklara üçer damla damlat. Akvaryum düzenin nasıl elinde hangi ekipmanlar var bunları yaz. Kulak iltihabına sebep olan şey akvaryum içindeki kir ve buna bağlı olarak oluşan zararlı bakteridir. Akvaryumu steril hale getirmeli ve temiz tutmalısın ayrıca metilen mavisi alıp suyuna damlatmak gerek ölçüsü için akvaryumun ölçüsünü bilmemiz lazım su oranını da. Geçmiş olsun

Cvp: İMDAAT . Yardım edin çok kötüye gidebilir .

geçmiş olsun da imdat nedir ya :haha::haha::haha:

Cvp: İMDAAT . Yardım edin çok kötüye gidebilir .

XeuaHwaHero o benim için ço:ff::breh:k önemli . İmdatın neyi varmış gülünç olduğu falanda yok saçmalama

RE: İMDAAT . Yardım edin çok kötüye gidebilir .

Akvaryum fotografini atin ne ekipmanlar var bunlari yazin ki neden oldu soyleyelim
Hayvanin fotografini koyun hangi ildesiniz veteriner onerelim

Cvp: kaplumbağamın kulağında şişlik var.

Büyük ihtimal kulak iltihabıdır. Ancak hayvanı görmek gerekiyor. Kulak iltihabı ise beyaz görünümde olduğuna göre cerrahi müdahale gerekecek.

Geri