Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağanıza ya da Kaplumbağalarınıza Kaç Saat Ayırıyorsunuz?

Kaplumbağanıza Günde Kaç Saat Ayorıyorsunuz?

• 10-15 Dakika

Oy: 5 7.9%
  • 15-30 Dakida

Oy: 11 17.5%
  • 30-60 Dakika

Oy: 21 33.3%
  • 1 - 2 Saat

Oy: 13 20.6%
  • 2 Saatten Fazla

Oy: 14 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    63

ege-can

Gümüş 3 Üye
Kaplumbağanıza günde kaç saat ayırıyorsunnuz yorumlarını ve oylarınızı bekliyorum :)

kaplumbağarımı çok seviyorum elimden gelse tüm günümü onlara ayırırm ama malese olamaz :) çünkü benimde işlerim var ben 2 saatten fazla 4-5 saat ayrıyorum

çok iyi birsisiniz
katılım bu kadar mı daha oy verecek yok mu ya herkes kaplumbağsıyla ne kakdar ilgileniyor onu öğrenmek istiyoruz tüm furom olarak :)

ne iyi bir dostsunuz kaplumbağanız için peynir-pörtlek
daha kayılan yok mu bu kadar mı ?

Bende çok seviyorum kapluşumu ve çok zaman ayırmak istiyorum hiç ölmesin istiyorum onun için her iyi şeyi istiyorum. Ben Kapluşumu Çok Seviyorum

:D yanlız süper adlı üyeye neden teşekkür ettiğinizi anlamadım ve her mesajında etmişsiniz..Ayıp sorması ama nede ? :D

maalesef ben ancak 1 buçuk saat ayırabiliyorum..çalışıyor olmasaydım daha da uzun sürebilirdi ama.. dün pazardı ve bütün günümü onlarla geçirdim :) keyifci yavrularım benim :D

Cvp: Kaplumbağanıza ya da Kaplumbağalarınıza Kaç Saat Ayırıyorsunuz?

ilgilenmek lazım

işten eve gelince hep onlarlayım :D özel hayatım yok sadece onlar 5 tane hepsi ile tek tek uğraşıyorum :D

Ben 10-15 dk ayırıyorum günde en fazla ama zaten onlar hoşlanmıyor ki yanlarında fazla kalmamızdan korkmasalarda bi tedirginlik oluyo hem yapıcak bişey de bulamıyorum ben ona bakıyorum o da bana gitse de rahatıma baksam diye bakıyor:) Ama akvaryum temizliği yaptığımda saatlerce sürüyor akvaryum 100litre ben 54kilo su taşımaktan cam silmekten ölüyorum:p
Ama şimdi kafam karıştı ben ilgisiz miyim acaba siz napıyosunuz onlarla?

7 gün 24 saat akvaryumun karşına geçip sohbet ediyorum nazlatıyorumm hoşlarına gidiyor keretaların :)

Geri