Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumlarımın bahcedekı havuzlarının resımlerı...

Cvp: kaplumlarımın bahcedekı havuzlarının resımlerı...

Güzel yapmışsınız, elinize sağlık.Kapluşları orda tek başlarına bırakmamaya özen gösterin, allah korusun bir kedi gelip de götürü verir kapluşlarınızı.

devamlı göz ustundeler orada onlar cok kıymetlı benım ıcın o evde calısan kişi her gun onlara bakmakla da yukumlu merak etmeyın zaten gecen yaz temmuz - eylul arası burada durdu kapluşlar hıc bır sey olmadı cok sukur:)

Geçen seneki bahçeleri daha yeşilmiş :) Çok güzel yaşam alanları.Kara kaplumbağaları da vardı yavrularıyla, Onlar ne durumdalar?
Siz hangi şehirdeydiniz, akvaryumunuzun boyutları kaç ve hazır mı aldınız yaptırdınız mı? :)

evet kara kaplumbagaları da aynı bahcede yasıyorlar ve bır yaza daha merhaba dedı hepsi... ben ıstanbulda yasıorum kaplumlar şilede ler... bu akvaryumu yaptırdım ben ama boyutları aklımda deıl su an...

güzel olmuş ama açık alanda bırakırsanız kuşların rahat vereceğini sanmam. kaplumbağalarınız küçükler daha.

Çok güzel bir havuz olmuş.Tebrik ederim.Kapluşlar orada eminim çok rahat ediyorlardır.

elinize sağlık

Bizim gidicemiz yerde bahçeli ama kapluşlar üst katta duracaklar çünkü orda kedi sorunu varmış üst katta leğende duracaklar ala bilirsem küçük bir çocuk havuzu alacağım onlar için daha rahat olur.

Geri