Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kapluslarimi sahiplendirmek istiyorum

Kağan Köse

Bronz 5 Üye
Merhaba.. iki adet su kaplumbagam var.. arastirmalarima gore biri erkek biri disi. Olcmedim ama kabuk boyu ortalama 5 cm civarında... herhangi bir hastaliklari yok gayet iyiler. Benim bazi sıkıntılarimdan dolayi istemesem de vermek istiyorum. Dogaya birakmak istemiyorum orda yapamazlar aklim surekli onlarda olur. Ozellikle kapluslari seven ve onlar icin gerekli ortami hazirlamis kisilere vermek istiyorum. Hani akvaryumda bakilmasi sart ben uzun zamandir akvaryumda bakıyorum çünkü. . Istanbul sariyerdeyim. Bu arada ücret istemiyorum. . Teşekkürler

Cvp: kapluslarimi sahiplendirmek istiyorum

Ben almak çok isterim ama sinoptayım göndersen bi zarar gelirmi acaba ya da istanbula gelince elden alabilirim zarar gelmesin diye

Kağan Köse' Alıntı:
Merhaba.. iki adet su kaplumbagam var.. arastirmalarima gore biri erkek biri disi. Olcmedim ama kabuk boyu ortalama 5 cm civarında... herhangi bir hastaliklari yok gayet iyiler. Benim bazi sıkıntılarimdan dolayi istemesem de vermek istiyorum. Dogaya birakmak istemiyorum orda yapamazlar aklim surekli onlarda olur. Ozellikle kapluslari seven ve onlar icin gerekli ortami hazirlamis kisilere vermek istiyorum. Hani akvaryumda bakilmasi sart ben uzun zamandir akvaryumda bakıyorum çünkü. . Istanbul sariyerdeyim. Bu arada ücret istemiyorum. . Teşekkürler

merhaba,

ilan hala güncel midir? eğer öyleyse seve seve sahiplenmek isterim.

teşekkürler.

Acaba gönderebilir misin ? Gaziantepte yaşıyorum ve benim kapluşum da 5-6 cm civarında

Geri