Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kedicik <3

KırpıkKurabiye

Elmas 2 Üye
Dün çok yakın bir arkadaşımın doğum günüydü pasta kesilir hediyeler verilir sonrada dışarıya çıkılır.Bahçede gezinirken tatlılar tatlısı beyazlı grili küçücük bir kedi görülmez mi ? Görülüür.Sonra gidilir o kediciğe süt alınır pipetçiğiyle birlikte ağzına verilir.Kedi sevilir bakılır.Eve getirilir.Odanda gazeteler serilir kapı kapanır.Süt verilir sevilir.

Bu bugüne kadar olan hikayesi adını daha koyamadım fotoğraf makinem olmadığı ve telefonumun kamerası olmadığı için resim çekemedim.Babamınkinden çekip siteye koymayı istiyorum.Şimdilik sütle besliyorum çünkü o kadar küçük ki neyle besleyeceğimi bile bilmiyorum daha önce kedi bakmadım.Ama bu akşam balık var vermeyi düşünüyorum biraz yer herhalde.Çok mutluyum dünden beri sizinle de paylaşmak istedim :)

:D:D bende çok kez öyle bulduğum yavruları eve getirmiştim ama maalesef bizimkiler hiç bir zaman onaylamadılar:D ne güzel bir haber sevindim adınıza:D iyi bakın ama ona lütfen .. :)

olsun:D vermesinler :D eşim müsade ederse eğer mutlaka bir hayvan besleyeceğim evimde:D

Geri