Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kendini akıllı zanneden rezil petshopçu !

Çitlembik0216

As 5 Üye
Merhaba arkadaşlar,

Yarım saat önce petshopa 2.kapluşu almaya gittim son 6 tane kalmıştı ellerinde.. 2 si hasta 4'ü canavar gibiydi..

Tabi kenara köşeye koymuş yok satmıyoruz dedi 10 litre akvaryum diye adlandırdığı bir cam şişede gördüm hayvanları satmıyorsun madem bunlar ne dedim ver içlerinden bir tanesini diye ısrar ettim..

Yasal değil cevabını aldım.. Ee o zaman sende ne işi var ? Elimizde kaldılar dedi.. Sat o zaman ? Malesef yasal değil diye tekrarladı tekrar.

Eyvallah en azından yasalara uyuyor herif dedim.

Sonra bana satmıyorsunuz madem napıcaksınız bu hayvanları dedim..

Ölmesini beklicez diyince jeton attı bende kavga gürültü çıktım petshop'tan. 

Sonuç olarak satmadı herif. Gördümde böylesini görmedim. Yarın tekrar gidicem zorla alıcam o hayvanı ordan.. Keşke imkanım olsa hepsini alsam ama yok işte.

Cvp: Kendini akıllı zanneden rezil petshopçu !

TİPİNİ BEYENMEMEMİŞTİR YOKSA NİE KOYSUN ADAM DÜKKANA

O zaman bedava versin. Al götür "soran olursa ben verecektim petshop istemedi derim. " dersin elemana. Keşke kavga etmeseydin.

Böyle idiotlar az değil ne yazık ki. Kaldırıp çöpe kanalizasyona da atan var. Ki adamı bulunduruyor diye şikayet etsen hayvanların sonu bu olacak.

Bu petshop ankaradami

yarhasan' Alıntı:
TİPİNİ BEYENMEMEMİŞTİR YOKSA NİE KOYSUN ADAM DÜKKANA

Tipimi görsen senin bile hoşuna gider hocam.

cem' Alıntı:
O zaman bedava versin. Al götür "soran olursa ben verecektim petshop istemedi derim. " dersin elemana. Keşke kavga etmeseydin.

Böyle idiotlar az değil ne yazık ki. Kaldırıp çöpe kanalizasyona da atan var. Ki adamı bulunduruyor diye şikayet etsen hayvanların sonu bu olacak.

Aynen abi arada kaldım bende işte bir anlık sinirle dalaştım adama.

mevlut' Alıntı:
Bu petshop ankaradami

İstanbulda

2. Üyemizide almış bulunmaktayım :) bugun ikisininde 8 saat yolu var rahat rahat atlatsinlarda sonra keyiflerinden geçilmez :)

[url=mailto:/qM3Xy3][img]mailto:/qM3Xy3.jpg[/url]*

Arkadaşlar işte yeni üyemiz zencefil.. :)

Arka sol plakaya dikkat lutfen plakami degistiriyor kabuktan dolayimi anlamadim gelince farkettim ama baska bir problemi yok onun problem oldugunu sanmiyorum yinede bir bakin..

Doğuştan o tip şekiller olabiliyor. Doğuş lekesi. Elinde metilen mavisi varsa o kaptaki suya bir damla damlatıp 1 saati geçkin beklet. Üzerinde bakteriyel bir şey varsa gitsin sonra akvaryuma alırsın.

İyi hayvanı kurtarmışsın.

Tamam abi metilen mavisi yok ama zaten 8-9 saat yolumuz var onlarla akvaryumu toparliyorum karanlik ufak kaplar buldum hava deliklerini actim hazirdalar suanda yavastan cikicam 2 saate

İyi yolculuklar. Mümkün olduğunca hayvanları çok sıcak ve soğuktan korumaya çalış.

Tamamdır abim. Teşekkür ederim desteğin ve yardımların için.

Geri