Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum İstanbul Ümraniyedeyim

Büyük kaplumbağa bakabiliriz derseniz ekipmanları ile birlikte veriyorum. Detaylar için;

Büyük kaplumbağa bakabiliriz derseniz ekipmanları ile birlikte veriyorum. Detaylar için;

Ücretsiz mi sahiplendiriyorsunuz

Evet, konuyu okuyunuz. Eğer uygun ise mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi verebilirim.
Konuda mail adresim mevcut.

Yavru kaplumbağa değil, bir karış büyüklüğünde. Maddi, manevi gerekli özene gösterebilecek birisi sahiplensin istiyorum. Babanız mailden ulaşabilir. Doğrudan telefon numarası paylaşmak serbest değil sanırım forumda.

Yavru kaplumbağa değil, bir karış büyüklüğünde. Maddi, manevi gerekli özene gösterebilecek birisi sahiplensin istiyorum. Babanız mailden ulaşabilir. Doğrudan telefon numarası paylaşmak serbest değil sanırım forumda.
Sıkıntı yok daha önce de baktım

Düşünürseniz bende de mevcut al yanaklı su kaplumbağası, 10cmden büyük boyda ücretsiz sahiplendiriyorum

Ben sahiplenmek istiyorum

Geri